HasreT sucu ustası


0536 964 04 17 - 0507 761 11 42

İsTanBuL'UN HER NOKTASINA SERVİS HİZMETİ TIKLAYIN ARAYIN

 

HasreT Su Tesisatı Ustası0536 964 04 17 -0507 761 11 42- Sucu Rafet Usta

KIRMAYA DÖKMEYE SON
TESİSAT KAÇAK TAMİRİ, KIRMADAN DÖKMEDEN KİMYASAL İLE KAÇAK TAMİRİ, KİMYASAL İLE KOMBİ PETEK VE TESİSAT TEMİZLEME, PİS SU TIKANIK AÇMA, HasreT'DA SU ARIZA İŞLERİNİZİ, SIHHİ TESİSAT İŞLERİNİZİ, ÇAMAŞIR MAKİNESİ, BULAŞIK MAKİNESİ, ŞOFBEN, GÜNEŞ ENERJİSİ, KALORİFER TESİSAT İŞLERİNİZİ ( Pis Su, Temiz Su, Klozet, Banyo, Lavabo, Sifon, Pisuvar), EN UYGUN FİYATLARA GECE GÜNDÜZ DEMEDEN YAPILIR.

7/24 KESİNTİSİZ HİZMET ANLAYIŞIYLA VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİYLE HİZMETİNİZDEYİZ

HasreT sucu ustası

HasreT Sıhhi Tesisat

İsTaNBuL’da hizmet vermekte olduğumuz sıhhi tesisat alanında yılları aşkın süwhiteir müşterilerimize uygun fiyata kaliteyi sunmaktayız. Bizlere teknolojinin bir getirisi olan internet dünyasından da hızlı bir biçimde ulaşabilmek isteyen müşterilerimiz için web sitemizde tüm hizmetlerimizi detaylı olarak yayınlamaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çıktığımız yolda sizlerin güvenliği için titiz bir biçimde çalışmaktayız. Tesisat arızaları, montaj hizmetleri ve daha pek çok tesisat işlemini uzman ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Kaliteyi prensip edinerek müşterilerimize söz verdiğimiz günde ve saatte hizmet vermekteyiz.

Çalışanları giyim kuşamından ahlakına kadar inceleyip sizlerin evine gönderiyoruz. Kaliteli malzeme ve ustalarla çalışarak kuruluşundan bu yana hiç usta değiştirmedik. Bizlere 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

HasreT sucu ustası


0536 964 04 17 - 0507 761 11 42

HasreT Sıhhi Tesisat için Hemen Çekinmeden Arayın 7 Gün / 24 Saat İstanBulun Heryerine Hizmet Vermekdeyiz

 

HasreT Su Tesisat
HasreT Sıhhi Tesisatcı Rafet Usta -0536 964 04 17 -0507 761 11 42
Daire içi su kaçağı tesbit ve tamiri
Daire içi tesisat döşeme
Güneş enerjisi tamiratı ve montajı
Kalorifer tesisatı ve petek montajı
Kombi montajı
Çamaşır makinesi montajı
Bulaşık makinesi montajı
Şofben montajı
Banyo tekenesi montajı
Klozet tamiri ve montajı
Yer tuvaletini klozete dönüştürme
Klozeti yer tuvaletine dönüştürme
Mutfak lavabosu tamir ve montajı
Hilton lavabo montajı
HasreT Su bataryası tamir ve montajı
Musluk değiştirme
Pis su tıkanıklığı temizleme ve değiştirme
Lavabo tıkanıklığı açma ve tamiri
Tuvalet sifonu tamiri ve değişimi
Bina hidrofor kurUlumu
Su Tesisat
Su Arıza

HasreT sucu ustası


0536 964 04 17 - 0507 761 11 42

İsTaNBuL’uN Tesisatcısı 24 Saat Hizmetinizdeyiz

 

HasreT Su Tesisatçıları - Hizmet Alanlarımız

Tuvalet Tesisatı
Duşakabin Tesisatı
Klozet Tesisatı
Hidrofor Tesisatı
Lavabo Tesisatı
Ocak Fırın Tesisatı
Doğalgaz Tesisatı
Çamaşır Makinası Tesisatı
Bulaşık Makinası Tesisatı
Şofben Tesisatı
Kombi Tesisatı
Petek Temizliği

istanbul`da TECRÜBELİ ACİL SIHHİ TESİSATÇI

Su tesisatıçısı olarak problemlerinizle ilgili en iyi çözümleri sunmaktayız. Proje ve servis hizmetleri en iyi şekilde sonuçlandırılmaktadır. Gerek boru tesisatın döşenmesi, gerekse mevcut döşemin tekrar düzenlenmesi itinalı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sizin için problem olan tüm donanım arızaları titizlikle giderilir. Usta kadroya sahip firmamız boru ve tüm parçalarının tedarikini de kendisi sağlamaktadır. Kaliteli hizmeti sağlamak için yoğun bir çalışma içinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Yılların getirmiş olduğu bilgi birikimimiz ve tecrübemiz sayesinde çözümler sunmaktayız. Konusunda uzman usta kadromuzla size bir telefon kadar yakınız. İnternet sitemizde firmamızla ilgili geniş bilgi yer almaktadır. Tüm hizmetlerimizle ilgili ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz. Ustalarımız size İsTanBul merkez ve yakın ilçelerinde hizmet verebilmektedir. Ev ve işyerlerinizdeki arızalarınız tespit edilerek giderilmektedir.. Referans çalışmalarımıza da sitemizden ulaşabilirsiniz. İstanbul ve yakın çevresinde görev yaptığımız semtleri rahatlıkla görebilirsiniz. İletişim formu ve yapı marketimizin haritadaki yerini sitemizden görebilirsiniz. Kaçak su tespiti hizmetini siz sayın müşterilerimize sunmaktan ayrıca mutluluk duymaktayız. Tüm tesisat-montaj ve arızaları konusunda kalite anlayışımızdan taviz vermiyoruz. Duvarları ve diğer kısımları kırmada sızıntı tespitini sağlamaktayız. Ev ve iş yerleriniz için tesisat problemleriyle ilgili konuları tamamen bitiriyoruz. Usta kadromuz komple tesisat-problemlerini itinalı bir şekilde çözmektedir. Mevcut hiç bir sorun ertelemeye gelmez. Sorunun anında çözümü büyük önem taşır. O nedenle firmamız sizlere 7/24 kesintisiz hizmet sağlayabilmektedir. Bizler mutlak müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz o nedenle yapmış olduğumuz tüm işler için garanti vermekteyiz. Hizmetlerimizle ilgili bize telefon etmeniz yeterli olacaktır. Mümkün olan en kısa zamanda ustalarımız sizlere gerekli tamir hizmetini sağlıyacaklardır. Daire İçi Su Kaçağı Tesbiti ve Tamiri, Daire İçi Su Tesisatı Döşeme , Güneş Enerjisi Tamir ve Montajı , Klozet Tamiri ve Montajı , Lavabo Tıkanıklığı Açma ve Tamiri , Pis Su Tıkanıklığı Temizleme ve Değiştirme , Yer Tuvaletini Klozete Dönüştürme , Klozeti Yer Tuvaletine (Alaturka Tuvalete) Dönüştürme , Tuvalet Sifonu Tamir ve Değişimi , Hilton Lavabo Montajı , Mutfak Lavabosu Tamir Ve Montajı , Su Bataryası Tamir ve Montajı , Musluk Değiştirme , Kalorifer Tesisatı ve Petek Montajı , Şofben Montajı , Kombi Montajı , Camaşır Makinesi Tesisatı ve Montajı , Bulaşık Makinesi Tesisatı ve Montajı , Banyo Teknesi Montajı , Bina Hidrofor Kurulumu , İsTanBuL SUCU ,İsTanBuL SU ARIZA ,İsTanBuL SU tesisatçısı ,İsTanBuL su tesisat ,

© Copyright İsTaNBuL’da Su Tesisatcısı | Acil Sucu HasreT | HasreT Sıhhi Tesisat | HasreT Su Ustası - HasreT Sucu Tüm Hakkı Saklıdır...
GSM 0536 964 04 17 - 0507 761 11 42

HasreT Sucu HasreT Su Tesisat HasreT Su Arıza HasreT Sihhi Tesisat HasreT Sihhi Tesisatcı


Web Tasarım : DevRan